|
Mnie osobiście buduje też skład jaki konczyl mecz. 6 graczy under 22. Brzęczek nie bał się im zostawić losów spotkania.
Plewka, Biegański, Gruszkowski, Wachowiak, Starzyński, Szywacz
Do tego 77 minut zagrał Duda i Młyński.
No nie mówmy że tak łatwo grać polska młodzieżą i punktować nawet w 1 lidze. Na pewno taniej niż wagonem obcokrajowców. A i łatwiej z taką drużyna się identyfikować kibicom
Nie wiem ilu piłkarzy z nami zostanie za te 2-3 lata ale to będzie nam.procentowac.
Oczywiście pod warunkiem że zrobimy w tym sezonie awans.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.07.2022 o godz. 23:33.
|