|
To raczej jest naturalną koleją rzeczy, gdy się walczy o awans (powiedzmy top 6).to trzeba nabić ok 50 bramek w sezonie. Tutaj ktoś będzie liderem strzelców i tylko pytanie czy Żyro, czy Fernandez czy ten "nowy napastnik". Na pewno komuś pęknie te "magiczne 10 bramek w sezonie", które u nas ostatnio miał jeszcze Carlitos.
|