Jaroo1 napisał(a):

Znamienna rzecz w Wiśle - piłkarze prezentujący jakikolwiek poziom przychodzący do Wisły zawsze będą lepsi od tych którzy już w niej są - bo u na się nikt nie rozwija, wręcz się cofa.
I to też problem dla np Plewki i Gruszkowskiego. Nie robią progresu. No i co do walki o pozycję to akurat trafili na starszych od siebie i doświadczonych więc mają problem.
|
A ja bym się po prostu wstrzymał z opinią póki się runda nie rozkręci i rywalizacja wejdzie na wyższy poziom. Zaraz Basha się rozkurszy, zaraz Jaroch będzie pauzował i młodzi wskoczą do składu.
Wczoraj akurat i Plewka i Gruszkowski mieli dobre wejścia. Widać ich podrażniona ambicje po tym jak siedzą na ławce
Taki kubeł zimnej wody na głowę jednego i drugiego