Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 23.07.2022, 17:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Znamienna rzecz w Wiśle - piłkarze prezentujący jakikolwiek poziom przychodzący do Wisły zawsze będą lepsi od tych którzy już w niej są - bo u na się nikt nie rozwija, wręcz się cofa.

I to też problem dla np Plewki i Gruszkowskiego. Nie robią progresu. No i co do walki o pozycję to akurat trafili na starszych od siebie i doświadczonych więc mają problem.
A ja bym się po prostu wstrzymał z opinią póki się runda nie rozkręci i rywalizacja wejdzie na wyższy poziom. Zaraz Basha się rozkurszy, zaraz Jaroch będzie pauzował i młodzi wskoczą do składu.

Wczoraj akurat i Plewka i Gruszkowski mieli dobre wejścia. Widać ich podrażniona ambicje po tym jak siedzą na ławce

Taki kubeł zimnej wody na głowę jednego i drugiego
Odpowiedz cytując