Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#974
Stary 23.07.2022, 14:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie ma się do czego po meczu prz****** więc minimum do środy spokój w temacie
Jak to nie ma, kilka razy mieliśmy 3 na 2 i nawet nie oddaliśmy strzału. Jedyne co cieszy to wynik, jeżeli chodzi o rękę trenera, jakiś pomysł to dalej jesteśmy w czarnej dupie...

Mamy kilku młodych z potencjałem i jest to dla nich ostatni moment żeby pojąć o co w piłce chodzi. Brzęczek im to wyłoży? Wolne żarty...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując