Karherop napisał(a):

|
Nie ma się do czego po meczu prz****** więc minimum do środy spokój w temacie
|
Jak to nie ma, kilka razy mieliśmy 3 na 2 i nawet nie oddaliśmy strzału. Jedyne co cieszy to wynik, jeżeli chodzi o rękę trenera, jakiś pomysł to dalej jesteśmy w czarnej dupie...
Mamy kilku młodych z potencjałem i jest to dla nich ostatni moment żeby pojąć o co w piłce chodzi. Brzęczek im to wyłoży? Wolne żarty...