Serio tą ujnie nazywacie meczem
I jeszcze jedni twierdzą ze gówno jest smaczniejsze od żygowin inni ze na odwrót- ktoś to ....a oglądał z własnej nie przymuszonej woli na trzeźwo i się jarał tym gownem
Ja pier dole przecież tego nie dało się oglądać i jeszcze nasz magik ławki trenerskiej razem z 2 magikiem od napastników robią zmianę przy SFG no ja pier dole
Podziwiam w poszukiwaniu pozytywów tej ujni