|
Co się tyczy tego całego Kwietnia to nie w 46, nie w 59, ale już w 16 minucie powinien być wy.......ony z boiska.
Nie chcę przesadnie bronić naszych primadonn, ale to są jaja co się czasami oddupca. Jak taki topór wytrwał bez czerwa do końca meczu?
W każdym meczu jakiś jeden poje*bany będzie mieć takie zadanie?
|