|
Próbujesz odbiec od tematu.
Skoro masz podpis skrajnie defetystyczny nie rób chlewa pisząc, że osoby krytykujące działania klubu "plują na klub, właścicieli, trenera i piłkarzy".
Najczęściej jest to tylko uzasadniona krytyka, a nie żadne "plucie"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|