Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 23.07.2022, 11:14
Mecz straszny. Wynik niewiele zmienia, oczy krwawiły od tej kopaniny. Sędziowie to jakaś tragedia. Narzekałem na ekstraklasę, ale trzeba odszczekać, bo to co się działo w Rzeszowie to jakaś masakra. Tylu kopnięć, nadepnięć na Achillesa, chamskich wślizgów, to nie widziałem od momentu jak Korona spadła z ligi. Żeby rozjebać własnego kolegę z drużyny wślizgiem? Wyższy poziom abstrakcji. A czarni nie panują nad meczem, nie ogarniają VARu (dla nas w jednym momencie lepiej, bo Pereira sprokurowałby karnego). Ciężko będzie grać w piłkę.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 28.03.2023 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując