wolfy napisał(a):

|
Eeeee, przesadzasz z optymizmem. "To tylko Resovia", "Arka nas wyjaśni", "Biegański ratował nam dupę" (jedna świetna interwencja z dobitką, reszta to coś co musi obronić). Nie odbieraj ludziom jedynej radości jakiej mają - plucia na klub, właścicieli, trenera i piłkarzy.
|
Ciekawe kto tutaj ma największą radość z kpin z Wisły?
Może ten, który ma w stopce:
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
