Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.07.2022, 21:24
Wynik cieszy, gra też, Dziś chcieliśmy grać w piłkę. Zniknął hamulcowy Fazlagić i się ruszyło. Dalej słabo Balta, niewidoczny Młyński. Super Duda. Fajnie, że zagrało sporo młodzieży ale 2-3 doświadczonych ludzi potrzebne na już. Napastnik, środkowy obrońca i środkowy pomocnik.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując