|
Wynik cieszy, gra też, Dziś chcieliśmy grać w piłkę. Zniknął hamulcowy Fazlagić i się ruszyło. Dalej słabo Balta, niewidoczny Młyński. Super Duda. Fajnie, że zagrało sporo młodzieży ale 2-3 doświadczonych ludzi potrzebne na już. Napastnik, środkowy obrońca i środkowy pomocnik.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|