Temat
:
2 kolejka, Resovia - Wisła Kraków, 22-07-2022, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline
#
11
22.07.2022, 20:28
Coś czuję remis w kościach ...
MiroPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MiroPL
Znajdź inne posty napisane przez MiroPL