Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
Od: 11.2011
Offline
#
4822
22.07.2022, 17:47
Zapewne klub ma obostrzenia jak i ile ma promować PPV i inne rodzaje transmisji, bo tu chodzi o zabezpieczenie interesów też innych stron, przede wszystkim Polsatu.
mihaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mihaq
Znajdź inne posty napisane przez mihaq