|
Dodać należy jeszcze transfery Rakowa tak nieoczywiste że aż śmieszne,śmieszne w momencie ich dokonania bo z perspektywy czasu .... człowieka strzela że u nas nie ma jednej osoby która fachowo oceniła by przydatność zawodnika do drużyny.Jak Raków kontraktował Gutkovskisa to się z nich śmiano,na Cebule nikt by nawet w Wiśle nie popatrzył to samo Wdowiak nie mówiąc już o takich wynalazkach jak Niewulis czy Sapała.Oni jednak robią systematyczne postępy i są coraz lepszymi piłkarzami.U nas wymienia się co sezon prawie całą kadrę licząc że teraz to już się na pewno uda
|