Cytat:
|
Co mnie martwi - z tego co wiem nie dokonano w zasadzie żadnych zmian w pionie sportowym/skautingu (na spotkaniu Socios z władzami klubu zaraz po spadku główne zarzuty kierowaliśmy właśnie do tego obszaru i tam też przede wszystkim oczekiwaliśmy zmian), chyba że liczymy przekazanie części kompetencji dyrektora sportowego obecnemu trenerowi.
|
Kolejny gwóźdź do trumny Trio.
Widać brak komunikacji trio nawet z Socios, czyli najwierniejszymi kibicami, kibicami, którzy dają kasę. Z kim w takim razie trio ma dobre kontakty jak nawet nie ma ich z własnymi kibicami, od których dostaje grube miliony?
Przecież to jasno pokazuje, że trio nie szanuje kibiców, ich sugestie mają w dupie, a do tego będąc blisko klubu nawet nie macie na tyle wiedzy co się tam dokładnie dzieje. Tyle co Wam dadzą do łyknięcia to łykacie, jak z tym cateringiem.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.