serek.c2 napisał(a):

|
Oczywiście, że nie buduje byle jak - realizują swój plan i jak widać wychodzi im świetnie. Nie porównywałbym jednak ich z nami, to dwie bardzo różniące się od siebie sytuacje. W Częstochowie mają naprawdę duży komfort w realizacji swoich zamierzeń w porównaniu z Krakowem.
|
Możesz rozwinąć temat komfortu?