Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90369
Stary 22.07.2022, 09:28
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że nie buduje byle jak - realizują swój plan i jak widać wychodzi im świetnie. Nie porównywałbym jednak ich z nami, to dwie bardzo różniące się od siebie sytuacje. W Częstochowie mają naprawdę duży komfort w realizacji swoich zamierzeń w porównaniu z Krakowem.
Możesz rozwinąć temat komfortu?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując