Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90368
Stary 22.07.2022, 09:25
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Czy Raków wydaje te pieniądze byle jak?Czy jednak mają jakiś plan ,strategię i tego się trzymają a nie zmieniają zdanie co pół roku?Cupiał był najbogatszym z właścicieli klubów ekstraklasy czy zbudował profesjonalnie działający klub?Z resztą nie chodzi tylko o Raków.Przecież nikt nie liczył na to że Trio wpompuje w klub grube miliony.Miało być po prostu normalnie,profesjonalnie a z każdym tygodniem jest coraz bardziej groteskowo
Oczywiście, że nie buduje byle jak - realizują swój plan i jak widać wychodzi im świetnie. Nie porównywałbym jednak ich z nami, to dwie bardzo różniące się od siebie sytuacje. W Częstochowie mają naprawdę duży komfort w realizacji swoich zamierzeń w porównaniu z Krakowem.
Odpowiedz cytując