|
No dobra ale na chłodno kto kogo będzie motywował?Sandecja już w pierwszej kolejce dostała"szpryce"?Cała pierwsza liga się zrzuciła czy tylko Resovia żeby Sączersi nas zmęczyli i skopali?Może pod koniec sezonu gdybyśmy jeszcze o coś grali takie akcje były by możliwe ale teraz?
|