Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#954
Stary 22.07.2022, 06:58
Hahahahaha XD przeciwnicy motywowani dodatkowo na POTĘŻNĄ Wisłę w 1 LIDZE XDD jurasowi się chyba atmosfera oblężonej twierdzy ze strony Kubusia srogo udzieliła. Biedna Wisła sama przeciwko światu:

Inne kluby z ligi? Przekupione.
Sędziowie? A to już dawno, spisek warszawski przecież.
Dziennikarze? Wredne pismaki, hieny, część spisku warszawskiego.
Piłkarze? Dyletanci, lenie, żadnego lidera, wszyscy bez umiejętności.
Kibice? Ci którym się podoba i nie zadają pytań to wiadomo, że porządni Wiślacy. Krytykanci to najpewniej kibice Cracovii urodzeni w Warszawie którzy w ramach programu inflitracyjnego finansowanego przez Janusza Filipiaka chodzą na mecze już od kilkunastu lat i kombinują co by tutaj jeszcze zrobić, żeby Wisła nie była wielka.

Ten klub się staje coraz większym memem, każda kolejna informacja jest jak cegła w ryj. Od dumy z bycia Wiślakiem, przeszedłem kolejno przez fazę zdenerwowania i rozczarowań przerywaną sporadycznymi uniesieniami do po prostu ciągłego zażenowania i śmiechu przez łzy...
Odpowiedz cytując