Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90352
Stary 22.07.2022, 06:32
Cytat:
A Tobie się wydaje że łatwo namówić kogoś kto jako tako sobie radzi na grę w pierwszej lidze? Czy po prostu "ma być napastnik", nie ważne czy bramkę choćby strzeli?
Rok temu był orgazm jak to szybko kadrę ogarnęliśmy, przed końcem obozu.

Jeżeli nikt kto daje nadzieje na bramki nie przyjdzie to niech lepiej grają Żyro, Sobol czy inny młody zamiast płacić pokrace na tym samym poziomie spory kontrakt.
Dokładnie, niech nikt nie przychodzi, na .... nam kolejny napastnik i to jeszcze "dobry"? Lepiej grać paralitykami i jakś to będzie.

Wolfy się kurła nastawia, ze my tu ściągniemy jakiegoś gościa, którego nie zechcieli w Bundeslidze. Dlatego czekamy do końca okienka żeby go chapnąć.
....a, człowieku, do nas i tak przyjdzie pół produkt, czy to będzie początek czy koniec okienka, a zadaniem zarządu jest znaleźć ten jak najlepszy półprodukt jak najszybciej. Bo nie mamy żadnego (ŻODNYGO) napastnika na ten moment i już przez to tracimy punkty.

W normalnym klubie zarząd ma 5 kandydatów na taką pozycję i prowadzi z każdym negocjacje. Jak jeden czeka do końca okienka to .... z nim i ma przyjść ten z pozycji 2, 3, 4 albo 5. Po to jest ten zarząd, żeby znaleźć kopacza jak najlepszego, jak najszybciej, a nie .......ić non stop, ze się nie da i żeby takim lemingom jak ty nie prać mózgu, bo już łykasz wszystko co oni powiedzą, a to szkodzi.

Tu i tak przyjdzie zwykły dziad, nikt wielki tu nie przyjdzie. Dlatego powinni mieć kontakt z 5 takimi dziadami i ktoregoś szybko przekonać. A jeszcze jest taki sposób magiczny na przekonywanie nieprzekonanych, wystarczy dać dobry kontrakt i przyjdzie szybko.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując