Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90343
Stary 21.07.2022, 18:27
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
G.wno mnie obchodzi czy łatwo czy nie. Trzeba było nie wywalać kasy na Żyrę i talent z amiki na lo to by było łatwiej.
A co ma piernik do wiatraka? Tutaj problemem jest to że nie jesteśmy pierwszym wyborem dla żadnego ogarniętego piłkarza.
Ale to jest poziom tego forum: gówno Cię obchodzi rzeczywistość, ma być napastnik już! No i fajnie, można i tak.

A ja poczekam z ocenami. Jakby jednak Żyro się przydał to Ci to przypomnę, ekspercie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując