doktor granat napisał(a):

|
G.wno mnie obchodzi czy łatwo czy nie. Trzeba było nie wywalać kasy na Żyrę i talent z amiki na lo to by było łatwiej.
|
A co ma piernik do wiatraka? Tutaj problemem jest to że nie jesteśmy pierwszym wyborem dla żadnego ogarniętego piłkarza.
Ale to jest poziom tego forum: gówno Cię obchodzi rzeczywistość, ma być napastnik już! No i fajnie, można i tak.
A ja poczekam z ocenami. Jakby jednak Żyro się przydał to Ci to przypomnę, ekspercie.