|
To byli czasy.. faktycznie sezon temu POTĘŻNE i SOLIDNE transfery dość szybko: trener (który póki co ma 4 wygrane z rzędu w nowym klubie), Kliment, Hugi, Skvarka,Hanousek, Aschraf, wyglądało to NIEŹLE i obiecująco - POWIEW NORMALNOŚCI, a skończyło się tragicznie.
KREW człowieka zalewa: ja sobie zdawałem sprawę z tego, że 70% zostanie pogoniona , ale nie, że 95% !!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.07.2022 o godz. 18:41.
|