Karherop napisał(a):

|
Akurat wymieniłeś piłkarzy: Gruszkowski i Biegański na których mamy już następców. I to może nawet lepszych. Wg mnie prędzej zbudujemy coś na Brodzie i Jarochu, którzy nie będą się tak palili do transferu jak ich młodsi koledzy
|
Tyle, że taki Biegański grając dłużej w Polsce mógłby zapracować na dość wysoką cenę transferu