LucjuszWielki napisał(a):

Jakieś ploty znów o Biegańskim ? Nie no jaja jakieś to jeszcze Gruszkowski, Colley i będzie OK, mówili, ze jak beda opcje to ktoś odejdzie, ALE my 80% piłkarzy wywaliliśmy, więc mamy ściągnąć wszystkich nowych? TO NIEREALNE!!!
Przecież tacy zawodnicy jak Gruszkowski i Biegański powinni stanowić trzon/fundament ... i do nich dobierać resztę. Zna ktoś przypadki zespołów, które sprzedały 90% kadry i nowi piłkarze cokolwiek grali?
Przecież podpisywanie zawodników pokroju BALTA to coś pokroju Fazlagic 2.0, już lepiej Plewke dawać moze forme jako taką złąpie...
|
Akurat wymieniłeś piłkarzy: Gruszkowski i Biegański na których mamy już następców. I to może nawet lepszych. Wg mnie prędzej zbudujemy coś na Brodzie i Jarochu, którzy nie będą się tak palili do transferu jak ich młodsi koledzy
Gorzej z innymi pozycjami.
Dzisiaj kolejna konfa i kolejny raz padnie pytanie o napastnika. Ciekawe jaka bajkę dzisiaj usłyszymy. Może jakiś zawał menagera w samolocie?