Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90335
Stary 21.07.2022, 14:55
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jakieś ploty znów o Biegańskim? Nie no jaja jakieś to jeszcze Gruszkowski, Colley i będzie OK, mówili, ze jak beda opcje to ktoś odejdzie, ALE my 80% piłkarzy wywaliliśmy, więc mamy ściągnąć wszystkich nowych? TO NIEREALNE!!!

Przecież tacy zawodnicy jak Gruszkowski i Biegański powinni stanowić trzon/fundament ... i do nich dobierać resztę. Zna ktoś przypadki zespołów, które sprzedały 90% kadry i nowi piłkarze cokolwiek grali?


Przecież podpisywanie zawodników pokroju BALTA to coś pokroju Fazlagic 2.0, już lepiej Plewke dawać moze forme jako taką złąpie...

Akurat wymieniłeś piłkarzy: Gruszkowski i Biegański na których mamy już następców. I to może nawet lepszych. Wg mnie prędzej zbudujemy coś na Brodzie i Jarochu, którzy nie będą się tak palili do transferu jak ich młodsi koledzy

Gorzej z innymi pozycjami.

Dzisiaj kolejna konfa i kolejny raz padnie pytanie o napastnika. Ciekawe jaka bajkę dzisiaj usłyszymy. Może jakiś zawał menagera w samolocie?
Odpowiedz cytując