MateuszABG napisał(a):

|
Ale to są kluby które w 1 lidze grały, a nie s.......iły się z hukiem z Ekstraklasy. Tak jak my...
|
Co to za argument?Warta np postawiła na Szulczka.Nie był to trener z topu ani jakiś doświadczony strażak.Wybór całkowicie nieoczywisty.Utrzymał Poznaniaków .Miał średnią 1,55.Gdyby tak punktowali cały sezon otarli by sie o puchary