krysztal napisał(a):

|
No tak nikt konkretny by nie przyszedł bo przecież wspomnianą wcześniej Miedż do ekstraklasy wprowadził Mourinho,Radomiaka Guardiola,a Łęczną Unai Emery.Należy wspomnieć też wspomnieć że Warta świetną wiosnę i utrzymanie zawdzięcza Nagelsmannowi.Kto powiedział że trener ma być jakąś gwiazdą.
|
Ale to są kluby które w 1 lidze grały, a nie s.......iły się z hukiem z Ekstraklasy. Tak jak my...