|
Przepraszam, źle się określiłem kierując skrótem myślowym starego "ja". Pisząc kibicowski, miałem na myśli to jak reprezentujemy się na X/C jeśli chodzi o sam potencjał ludzki i frekwencję, ponieważ uważam że UW cały czas trzyma poziom górnej półki ekstraklasy. Kiedyś to byli dosłownie sami fanatycy, a teraz jednak część osób tak jakby zapominała, po co przychodzi się na ten sektor.
Ale tak, całościowo jako Kibice Wisły, bijemy na łeb na szyje niemalże wszystkie kluby, a tylko niektóre mogą z nami konkurować. Samo to że jeżdżąc i mieszkając sporo po Polsce, zwiedzałem trybuny klubów bardziej lub mnie przychylnych to mało jest takich stadionów gdzie prawie cały stadion przez te ponad 90min dopinguje swój klub.
Tak jak napisałem: Przepraszam, zwykły skrót myślowy.
mlody_ale_wierny napisał(a): 
|
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
|
|