Wyświetl pojedynczy post
MateuszABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: odjeżdża pociąg do Krakowa?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#937
Stary 20.07.2022, 17:12
Przepraszam, źle się określiłem kierując skrótem myślowym starego "ja". Pisząc kibicowski, miałem na myśli to jak reprezentujemy się na X/C jeśli chodzi o sam potencjał ludzki i frekwencję, ponieważ uważam że UW cały czas trzyma poziom górnej półki ekstraklasy. Kiedyś to byli dosłownie sami fanatycy, a teraz jednak część osób tak jakby zapominała, po co przychodzi się na ten sektor.

Ale tak, całościowo jako Kibice Wisły, bijemy na łeb na szyje niemalże wszystkie kluby, a tylko niektóre mogą z nami konkurować. Samo to że jeżdżąc i mieszkając sporo po Polsce, zwiedzałem trybuny klubów bardziej lub mnie przychylnych to mało jest takich stadionów gdzie prawie cały stadion przez te ponad 90min dopinguje swój klub.

Tak jak napisałem: Przepraszam, zwykły skrót myślowy.
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
To są derby, mecz ważniejszy od wszystkich lig, eurolig i pucharów. Nieważne czy to piłka nożna, koszykówka, podwodne szachy czy k...a zapasy wielbłądów. Derby to derby. Dlatego obowiązek jest stawić się na tym meczu.
Odpowiedz cytując