|
Przecież wiadomo że go na razie nikt nie zmieni chyba że sam tym .......nie.Poza tym nikt im nie bronił zostawić trzonu drużyny i na nim budować lepszy zespół-lepszy bo jak ktoś myśli że taką chujnią jaka prezentowaliśmy uda się wywalczyć awans nawet po barażach to łagodnie mówiąc jest w błędzie
|