kopaczoholik napisał(a):

Mówiliśmy tak cały poprzedni sezon...
W efekcie nasz trener/czarodziej ma bilans 1 zwycięstwo na 16 meczy... Jak widać seria bez zwycięstw może trwać wiecznie, nawet wbrew logice...
|
Żeby być precyzyjnym i tak tego Brzęczka nie jebać to seria bez zwycięstwa to 6 meczów ligowych.jesteśmy blisko przełamania a potem jak chłopaki się rozkręcą to klękajcie narody