Wyświetl pojedynczy post
M.Scofield
Junior Member
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90299
Stary 20.07.2022, 12:49
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Grzesiu S.,

W 2019 r. dzięki największemu zrywowi kibiców w historii polskiej piłki nożnej, dzięki pomocy Legionisty Leśnodorskiego i jego kancelarii oraz śledztwu Jadczaka + pomocy władz ligi w kontekście warunkowej licencji Wisła miała pole do odbicia się i powrotu na właściwe tory.

Apogeum tego zrywu była wygrana 4:0 z Legią.

Jednak bardzo szybko okazało się, że nie ma nic dalej.

Nie było zapowiadanych inwestorów, sponsorów, nie było resetu od przeszłości, wykonywano szereg pozorowanych zmian, które nic nie dawały.

Już jesień 2019 r. wyglądała dramatycznie. A potem już się potoczyło automatycznie - kilkadziesiąt nieudanych transferów, ciągła polityka klakierstwa, sociosy broniące zarządu do granic absurdu, powiększający się układ rodzinny i właśnie zatrudnienie wujka to kluczowy moment tych rządów, bo dzięki temu nastąpił zasłużony spadek.

Mądrzy ludzie już dawno temu pisali, że polityka rodzinno-klakierska jest fatalna, ale fora Wisły były zdominowane przez różnych użytkowników wynajętych przez klub do robienia propagandy sukcesu (jak chociażby Krzyś Kiewicz podniecający się transferami czy na tym forum aktywiści Socios z wiceprezesem tej organizacji na czele).

Ta propaganda trwała już z małymi przerwami od słynnego bojkotu przeciw Cupiałowi i ostrzelania stadionu na wniosek późniejszego wiceprezesa Wisły.

Dobrze, że niektórzy mają jeszcze otwarte oczy, obowiązkiem kibiców Wisły w takich chwilach jest głośno mówić o syfie jaki zaczął panować w klubie, tylko głośna i otwarta dyskusja może się przyczynić do wypracowania jakiś rozwiązań czy postulatów które można przekazać zarządowi.
Odpowiedz cytując