|
Ale błysnąłeś oooo ....a boki zrywać.A już o tych saturatorach .....no brak mi słów jak ci się żart wyostrzył.Tylko dlaczego myślałeś nad tym 4 dni?
Jesteś po prostu pożytecznym idiotą czy robisz to specjalnie?Jak dla mnie to mogą nawet podawać podwawelską na surowo byle na boisku było ciekawiej niż przed stadionem czy w kolejce po wygazowaną cole.A na to na razie się nie zanosi.Rozumiesz gościu że przy 50%frekwencji ludzie hymn musieli odśpiewać przed stadionem?Pomyśl jakie jaja by były przy komplecie publiczności.
|