_ukoL napisał(a):

|
I tak i nie - bo trzymanie w klubie sfrustrowanego i niezadowolonego piłkarza może rodzić o wiele więcej kwasów i problemów niż sprzedanie go. Fajnie by było jakby został i był zadowolony, ale po tym co widziałem w meczu z Sandecją to mam olbrzymie wątpliwości, że Wisła będzie miała z niego jakikolwiek pożytek. No, a że napastnik jest potrzebny to i tak wszyscy wiedzą.
|
No spoko ja się mogę nawet pod tym podpisać.
To kiedy ktoś poważny do nas dołączy i pomoże w walce o awans

