Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90293
Stary 20.07.2022, 12:10
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
I tak i nie - bo trzymanie w klubie sfrustrowanego i niezadowolonego piłkarza może rodzić o wiele więcej kwasów i problemów niż sprzedanie go. Fajnie by było jakby został i był zadowolony, ale po tym co widziałem w meczu z Sandecją to mam olbrzymie wątpliwości, że Wisła będzie miała z niego jakikolwiek pożytek. No, a że napastnik jest potrzebny to i tak wszyscy wiedzą.
No spoko ja się mogę nawet pod tym podpisać.
To kiedy ktoś poważny do nas dołączy i pomoże w walce o awans
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując