Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90291
Stary 20.07.2022, 12:04
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Odejście Fernandeza może być gwoździem do trumny.
I tak i nie - bo trzymanie w klubie sfrustrowanego i niezadowolonego piłkarza może rodzić o wiele więcej kwasów i problemów niż sprzedanie go. Fajnie by było jakby został i był zadowolony, ale po tym co widziałem w meczu z Sandecją to mam olbrzymie wątpliwości, że Wisła będzie miała z niego jakikolwiek pożytek. No, a że napastnik jest potrzebny to i tak wszyscy wiedzą.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując