Jagul napisał(a):

|
Odejście Fernandeza może być gwoździem do trumny.
|
Zależy od tego co to ma oznaczać. Ale ogólnie należy zakładać, że wszyscy piłkarze, którzy przyszli do ekstraklasowej drużyny, myślą o tym jak czmychnąć z Wisły (i mnie to nie dziwi). Ich agenci pracują pewnie na pełnych obrotach.