@Greg25
Gdyby jedynym problemem organizacji meczów był brak musztardy to nikt by nie miał pretensji.
Byłem pod E o 17.00, wszedłem o 17.45.
Tak wyglądała kolejka wzdłuż całego E do kołowrotków na górne sektory trybuny już PO rozpoczęciu meczu:
https://twitter.com/MarKow98606567/s...30061882724353
Jedna z osób poszła po coś dla reszty do picia w okolicach 20-25 minuty, czyli teoretycznie w momencie gdy kolejki powinny być najmniejsze, a zanim wróciła to była już połowa przerwy. Matematykę zostawiam Tobie. Czy według Ciebie odstanie w kolejce tyle czasu, żeby kupić coś do picia jest normalne? O kupieniu czegokolwiek do jedzenia nie było mowy.