Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90285
Stary 20.07.2022, 11:31
Cytat:
Jeśli dla Ciebie najważniejsze jest to, że zabrakło musztardy, lub nie smakowała podwawelska, bądź kotlet był ....a za mały, to Ty jesteś zwykła płacząca ....a, nie kibic! O zarządzaniu macie takie pojęcie, jak świnia o gwiazdach! Szkoda palców na wdawanie się w polemikę z totalnymi frustratami, którzy poprzez wylewanie każdego dnia żółci poprawiają sobie samopoczucie.



Zajmijcie się lepiej razem z kryształem i Koalikiem waszymi własnymi biznesami, bo doradzanie innym zaczyna przypominać szopkę!!! Koła w saturatorach napompowane...? Jeśli nie, to przestańcie już bredzić na tym forum, weźcie się do jakiejś sensownej pracy, bo sezon się kończy, a my stracimy trzech najważniejszych, strategicznych sponsorów biletowych!!! Kto wie, może jak zjednoczycie swoje saturatorowe biznesy, to może uda się wcisnąć np Koalika do zarządu, a wtedy Wasze pomysły uda się wcielić w życie (nota bene, oprócz totalnej krytyki wszystkiego, wylewania żółci, nie widziałem do tej pory żadnego pomysłu z Waszej strony mogącego poprawić dzisiejszą sytuację...).
No nie wiem o co Ci chodzi. Zajebli nawet sprawę głupiego cateringu. A chwalili się 5 dni wcześniej, że super firma z doświadczeniem. Przecież to zakrawa na kpinę. A do tego jest pluciem w twarz kibicom.

Utrudnione wejście na mecz, zajebany catering a na deser 0:0 po kopaninie. Mogło być gorzej tego dnia?

Pomysł jest jeden podstawowy. Wziąc się ....a za robotę. Wyjebać rodzinkę, zatrudnić fachowców, rozdzielić obowiązki i zapierdalać. A tu nawet się nie chce albo nie umie cateringu przypilnować.

I najlepsze jest to, że głównych zarządców mamy trzech. To nie jest jakiś jeden Cupiał, który i tak ma w głowie i na głowie ważniejsze rzeczy niż Wisła i się zajmuje swoimi biznesami, a Wisłę oddał prezesowi i dyrektorom.
To jest troje ludzi, którzy dzień dzień przy tym klubie są i coś robią, zarządzają wszystkim bezpośrednio a nie tylko dając kasę i oczekując efektów od pracowników.
I oni ....a nic nie umieją ogarnąć. Cały czas są wtopy.

Jak Ty byś chciał żeby oni jakichś konkretnych piłkarzy sciągnęli do klubu jak oni cateringu sciagnac nie umieli?

Jeszcze w tamtym sezonie to wyglądało fajnie, zatrudnienie Pasiecznego i Guli zwiastowało, że jest jakiś nowy pomysł i nowe rozdanie. Jak się okazało to była wtopa. I tych wtop było co raz więcej. Sami sobie rozjebali skład sprzedając zimą dwóch najlepszych kopaczy (i nawet kasy za nich nie umieli wziac), chcieli zwolnić Gulę bo słabo mu szło, to jeszcze mu sprzedali zimą dwóch podstawowych graczy. No zajebisty ruch. Jeszcze do momentu spadku, po tych transferach Gio itd wydawało się że ktoś coś w tym klubie robi. Ale od momentu spadku jest non stop patologia.
Czekanie na konferencje, konferencja, Jurek i Dawid dalej w klubie, później te głupie ankiety, teraz kwestia spraw okołomeczowych.

To juz jest totalne nieudacznictwo. I póki tacy klakierzy jak Ty tego nie zrozumieją, że na dzisiaj głównym problemem Wisły jest nie tyle Trio, co nieudacznictwo Tria, to jesteśmy w dupie. My, Trio i Wisła.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 20.07.2022 o godz. 11:37.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując