Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90281
Stary 20.07.2022, 11:21
Cytat:
Tak właśnie jest w klubie u nas teraz. Napierdalali na Obiego, a glupiego cateringu nie umieją dopilnowac. I odpowiedzialnosc znowu rozmyta. Winowajca nieukarany.

Jeśli dla Ciebie najważniejsze jest to, że zabrakło musztardy, lub nie smakowała podwawelska, bądź kotlet był ....a za mały, to Ty jesteś zwykła płacząca ....a, nie kibic! O zarządzaniu macie takie pojęcie, jak świnia o gwiazdach! Szkoda palców na wdawanie się w polemikę z totalnymi frustratami, którzy poprzez wylewanie każdego dnia żółci poprawiają sobie samopoczucie.



Zajmijcie się lepiej razem z kryształem i Koalikiem waszymi własnymi biznesami, bo doradzanie innym zaczyna przypominać szopkę!!! Koła w saturatorach napompowane...? Jeśli nie, to przestańcie już bredzić na tym forum, weźcie się do jakiejś sensownej pracy, bo sezon się kończy, a my stracimy trzech najważniejszych, strategicznych sponsorów biletowych!!! Kto wie, może jak zjednoczycie swoje saturatorowe biznesy, to może uda się wcisnąć np Koalika do zarządu, a wtedy Wasze pomysły uda się wcielić w życie (nota bene, oprócz totalnej krytyki wszystkiego, wylewania żółci, nie widziałem do tej pory żadnego pomysłu z Waszej strony mogącego poprawić dzisiejszą sytuację...).
Odpowiedz cytując