|
warto cały czas przypominać , że na tej żenujacej czerwcowej konferencji , zostało dobitnie powiedziane że Jerzy , bedzie mial decydujacy glos w temacie transferów , budowania kadry etc , taki trener-dyrektor sportowy w jednym
nie ma więc już wymówek że wszystko fajnie tylko pilkarze zli bo mu pasieczny szrot sciagnał , pamietajmy o tym
oczywiscie jak slusznie podkresla wolfy , dzialamy w okreslonych realiach finansowych , ale (co widac po przykladach innych druzyn) i wsrod tanich zawodnikow, innym klubom jakos sie lepiej przypadkiem udaje trafiac
|