|
Nie wiem czy wiesz ale te czynności które wymieniłeś prawie wszystkie przeszły teraz na Brzęczka.Na słynnej konferencji powiedziano że to wuja wybiera i rozmawia z potencjalnymi nowymi zawodnikami a nawet negocjuje kontrakty.Tak obecnie pretensje o transfery można mieć właśnie do Brzęczka.Ja tylko zastanawiam się jak ktoś kto nie ogarnął trenowania pierwszego zespołu przy okrojonym sztabie i dołożeniu mu obowiązków ma to zrobić lepiej?
Ostatnio edytowane przez krysztal : 20.07.2022 o godz. 08:16.
|