Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90278
Stary 20.07.2022, 08:02
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zaczynam się skłaniać do stwierdzenia, że do zarządzania tym burdelem jest o 2 osoby za dużo, niby każdy ma jakieś swoje poletko a finalnie odpowiedzialność rozmyta. Prezes słup, piłkarz łączący kilka funkcji jednocześnie, kto jest w sumie odpowiedzialny za transfery? Całe trio? Kuba? Głowacki? W sumie to do kogo mogę mieć pretensje o napastnika? Brak transparentności i jeden wielki chaos.

Obstawiam, że do końca sezonu ilość właścicieli się zmniejszy.

Jedyny obecnie plus jest taki, że Błaszczykowski przyciągnął i utrzymał nazwiskiem sponsorów. Reszta to katastrofa i rozczarowanie.
Temat wraca jak bumerang.

Kogo masz odpowiedzialnego za transfery w innych klubach? Zawsze to jedna osoba? Szukanie kozła ofiarnego w tym momencie to zbędna strata czasu.

Nawet Papszun przyznał że w Rakowie mają cały komitet transferowy, czyli to co funkcjonowało u nas do niedawna. Kluby piłkarskie to zbyt duże przedsiębiorstwa, żeby jedna osoba sobie siedziała, obserwowała piłkarzy, negocjowała, porównywała, jeździła na obserwację i jeszcze przy okazji pilnowała pierwszego zespołu.

Teraz wiadomo że ostateczną decyzję bierze na siebie Brzeczek i to wg mnie do niego możesz mieć aktualnie pretensje o napastnika.

Jeśli chce ściągnąć gościa który gwarantuje bramki ale jest poza naszym zasięgiem to już na starcie tkwimy w martwym punkcie.

Ciekawe czy jak już przyjdzie jakikolwiek napastnik (bo w końcu ktoś przyjdzie, choćby z łapanki) to czy Brzęczek przyzna czy była to opcja nr 1 czy nie.
Odpowiedz cytując