Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90276
Stary 20.07.2022, 07:12
Zaczynam się skłaniać do stwierdzenia, że do zarządzania tym burdelem jest o 2 osoby za dużo, niby każdy ma jakieś swoje poletko a finalnie odpowiedzialność rozmyta. Prezes słup, piłkarz łączący kilka funkcji jednocześnie, kto jest w sumie odpowiedzialny za transfery? Całe trio? Kuba? Głowacki? W sumie to do kogo mogę mieć pretensje o napastnika? Brak transparentności i jeden wielki chaos.

Obstawiam, że do końca sezonu ilość właścicieli się zmniejszy.

Jedyny obecnie plus jest taki, że Błaszczykowski przyciągnął i utrzymał nazwiskiem sponsorów. Reszta to katastrofa i rozczarowanie.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 20.07.2022 o godz. 07:28.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując