|
To co jest w klubie, że atmosfera jest kiepska od czasów odejścia sharksów?
Bo do tej pory bywało różnie, ale wtedy większość piłkarzy dałaby się pokroić za Wisłę czy to w czasach Kiko, czy Carillo, czy nawet później za Stolara.
A teraz nagle kiepska atmosfera?
ps. żeby nie było: nie jestem za powrotem sharksów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|