Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90272
Stary 19.07.2022, 15:39
To co jest w klubie, że atmosfera jest kiepska od czasów odejścia sharksów?
Bo do tej pory bywało różnie, ale wtedy większość piłkarzy dałaby się pokroić za Wisłę czy to w czasach Kiko, czy Carillo, czy nawet później za Stolara.

A teraz nagle kiepska atmosfera?

ps. żeby nie było: nie jestem za powrotem sharksów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując