Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90266
Stary 19.07.2022, 12:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To że ktoś nie boi się gry z presją to nie znaczy że ją wytrzyma. Z gości którzy do nas trafili w tym oknie to co najwyżej Pereira i Balic mogą nie mieć pojęcia w co się wpakowali. Mamy młody skład który musi się dotrzeć i tyle.

Tego też trzeba się nauczyć. A przypomnę że nasza ostatnia jedenastka miała średnia wieku 23.9 a La porównania Sandecji 28.8. w tym nasi rywale mieli gości na boisku w wieku 32, 34,36 czy 35 lat

I to nawet zabawne że nawet nie wiadomo czemu ten mityczny napastnik nie chce do nas przyjść, a już na niego wylano wiadro pomyj ��

Nawet Brzęczek już to przyznał, że gość jest dogadany tylko obecny klub robi problemy.
To nie ja zacząłem bajdurzyć i snuć domysły dlaczego tego napastnika jeszcze nie ma.
To super że się dogadali z zawodnikiem a zapomnieli o klubie.pewnie nie chcą go puścić za darmo widząc że nam się w dupie pali.No jak tak można,przecież my nikomu problemów nie robimy
Odpowiedz cytując