krysztal napisał(a):

To niech idzie do Legii ten mityczny napastnik z którym tak namiętnie rozmawiamy.Tam nie tylko usłyszy kim jest piłkarz który nie umie prosto kopnąć piłki ale też fizycznie poczuje niezadowolenie kibiców.Zdradzę ci sekret.Kibice Piasta nie muszą przypominać swoim zawodnikom po co są w klubie i o co grają bo ci zdają sobie sami z tego sprawę.
A jak zapomną to niech będą pewni delegacji na treningu.
Pod tym względem chyba tylko w Niecieczy mogą spać spokojnie tak że nie pleć bzdur.Jak piłkarza przerasta presja zagrania sezonu tak aby się nie s.......ić z ligi to niech weżmie łopatę i idzie gdzieś na budowę albo innej sezonowej pracy tak żeby mu się ilość wolnego zgadzała
|
To że ktoś nie boi się gry z presją to nie znaczy że ją wytrzyma. Z gości którzy do nas trafili w tym oknie to co najwyżej Pereira i Balic mogą nie mieć pojęcia w co się wpakowali. Mamy młody skład który musi się dotrzeć i tyle.
Tego też trzeba się nauczyć. A przypomnę że nasza ostatnia jedenastka miała średnia wieku 23.9 a La porównania Sandecji 28.8. w tym nasi rywale mieli gości na boisku w wieku 32, 34,36 czy 35 lat
I to nawet zabawne że nawet nie wiadomo czemu ten mityczny napastnik nie chce do nas przyjść, a już na niego wylano wiadro pomyj ��
Nawet Brzęczek już to przyznał, że gość jest dogadany tylko obecny klub robi problemy.