Wyświetl pojedynczy post
qaro
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.07.2022, 10:54
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A słyszałeś już gdzieś to:

- I liga jest inna
- I liga jest trudna
- piłkarze muszą się nauczyć gry w I lidze
- mamy nowy zespół, który musi się zgrać

I ogólnie nie deklarujemy, że gramy o awans, po prostu gramy.

Czyli już jest piękne lądowanko pod dupę Brzęczka w razie niepowodzeń stworzone.
Miejsce barażowe na koniec sezonu to jest ich cel minimum i o tym wszyscy wiemy, nik nie musi o tym mówić.Nie jestem adwokatem Jurka ale dla mnie to co mówi to jest ściąganie presji z zawodników, mamy sporo młodych chłopaków i Brzęczek taką gadką skupia uwagę na sobie i odciąża zawodników
Odpowiedz cytując