Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90264
Stary 19.07.2022, 10:51
Cytat:
Każdy ma prawo do krytyki, ale nazywanie ludzi, którzy za wszelką cenę dzisiaj trzymają jakoś ten klub s....ysyństwem,
Jedyni ludzie, ktorzy trzymają w całości ten klub, to ci, którzy w liczbie ok. 16 tysięcy pojawili się ostatnio na 1-ligowym meczu. Im wcześniej sobie to uświadomisz, tym szybciej zmądrzejesz.

Ani Brzęczek, ani Dawid nie dają temu klubowi nic, czego nie dałbym randomowy trener i prezes z III ligi. Kuba to przynajmniej daje swoją markę, ale tych dwóch? Mogą sobie spożywczak prowadzić.

Oczywiście do tego dochodzi też grupa ludzi, którzy w klubie są za zasługi, a nie efekty ich pracy. Dopóki tak będzie, dopóty będziemy na wpół amatorskim klubem.


Cytat:
w której nasi zawodnicy boją się podejść do kibolstwa, idą tam, jak na ścięcie, żeby dostać salwę motywujących bluzgów...
Jesteś rzecznikiem piłkarzy czy klubu? Bo chyba nic innego nie wyjaśnia pisania takich głupot. Gościu, ci piłkarze, trener i zarząd dopiero co s.......ili się z 18-zespołowej ekstraklasy, wygrali JEDEN (!!!) mecz w roku 2022 o punkty, a mamy połowe lipca. Teraz dodatowo zaprezentowali taką kaszanę, że prędzej Sandecja awansuje do e-klasy, niż my. A mimo to ciągle jesteśmy w top3 najlepszych frekwencji w Polsce. Co my, jesteśmy ich matkami że mamy ciągle głaskać po główce? Czy oni jeszcze nie opuścili przedszkola?
Ostatnio edytowane przez Elendil : 19.07.2022 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując