Cytat:
|
Każdy ma prawo do krytyki, ale nazywanie ludzi, którzy za wszelką cenę dzisiaj trzymają jakoś ten klub s....ysyństwem,
|
Jedyni ludzie, ktorzy trzymają w całości ten klub, to ci, którzy w liczbie ok. 16 tysięcy pojawili się ostatnio na 1-ligowym meczu. Im wcześniej sobie to uświadomisz, tym szybciej zmądrzejesz.
Ani Brzęczek, ani Dawid nie dają temu klubowi nic, czego nie dałbym randomowy trener i prezes z III ligi. Kuba to przynajmniej daje swoją markę, ale tych dwóch? Mogą sobie spożywczak prowadzić.
Oczywiście do tego dochodzi też grupa ludzi, którzy w klubie są za zasługi, a nie efekty ich pracy. Dopóki tak będzie, dopóty będziemy na wpół amatorskim klubem.
Cytat:
|
w której nasi zawodnicy boją się podejść do kibolstwa, idą tam, jak na ścięcie, żeby dostać salwę motywujących bluzgów...
|
Jesteś rzecznikiem piłkarzy czy klubu? Bo chyba nic innego nie wyjaśnia pisania takich głupot. Gościu, ci piłkarze, trener i zarząd dopiero co s.......ili się z 18-zespołowej ekstraklasy, wygrali JEDEN (!!!) mecz w roku 2022 o punkty, a mamy połowe lipca. Teraz dodatowo zaprezentowali taką kaszanę, że prędzej Sandecja awansuje do e-klasy, niż my. A mimo to ciągle jesteśmy w top3 najlepszych frekwencji w Polsce. Co my, jesteśmy ich matkami że mamy ciągle głaskać po główce? Czy oni jeszcze nie opuścili przedszkola?