Temat
:
Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
885
19.07.2022, 09:32
Błąd ze go nie yjebali po zenadzie z zeszlego sezonu. Teraz zmarnuje kilka kolejek, moze go wyjebia , przyjdzie nastepny trener i bedzie mowil ze to nie on przygotowal druzyne do sezonu itd. Wedlug mnie juz jestesmy w ciemnej dupie...
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82