krysztal napisał(a):

|
Dobra ,dobra ale Brzęczek nie pracuje od wczoraj ani od początku tego sezonu.Dodajcie sobie mecze pod jego wodzą w Esie to może się niektórym obraz wyostrzy
|
Wypi....ić Brzęczka to jedyna alternatywa.Jeżeli my nie awansujemy w tym roku do Ekstraklasy(a z tym trenerem tego nie zrobimy) to już wszystkie moce finansowe/zaangażowania się skończą i stoczymy się w dół.Wtedy tylko nadzieja,że trafi sie jakis nowy kupiec,ale kiedy to się stanie

Tak więc ten jeden element układanki może przesądzić o wielu aspektach naszej przyszłości.