Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 19.07.2022, 09:09
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Dobra ,dobra ale Brzęczek nie pracuje od wczoraj ani od początku tego sezonu.Dodajcie sobie mecze pod jego wodzą w Esie to może się niektórym obraz wyostrzy
Wypi....ić Brzęczka to jedyna alternatywa.Jeżeli my nie awansujemy w tym roku do Ekstraklasy(a z tym trenerem tego nie zrobimy) to już wszystkie moce finansowe/zaangażowania się skończą i stoczymy się w dół.Wtedy tylko nadzieja,że trafi sie jakis nowy kupiec,ale kiedy to się stanie
Tak więc ten jeden element układanki może przesądzić o wielu aspektach naszej przyszłości.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując