Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90260
Stary 18.07.2022, 22:03
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze kilka meczów Skowronka po przyjściu Turgemana, Żukowa i Heberta przed.covidem.
Czyli zanim dopadł ich syndrom Wisły "o nic nie gramy" Kraków pod rządami Błaszczykowskich. Po wygranej w Zabrzu dającej utrzymanie nikt nic już nie musiał, aż do przyjścia Hyballi kiedy mieliśmy 1pkt przewagi nad ostatnim miejscem i w perspektywie żydów Legię i Lecha. Potem seria 11 spotkań ze średnią 1,63 p/m i praktycznie pewne utrzymanie więc znowu nikt nic nie musiał, a że niemiec wiadomo. świr kazał zapieprzać na treningach i neczach, to trzeba go było zwolnić za wyniki. Dalej to już równia pochyła ... Jednak wszystko byłoby dobrze gdyby Błaszczykowski nie zajebał niestety zajebał i dalej zajebuje, ale to wszystko dla dobra Wisły...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.07.2022 o godz. 22:09.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując