FraMat napisał(a):

No nie przesadzajmy, czasami w drugą stronę to też tak działa:
- Carlitos u nas był najlepszym graczem i strzelcem ligi, przeszedł do eLki i spuścił z tonu
- Mączyński był świetny, przeszedł do eLki i.... rozczarowanie
- Cierzniak w Wiśle zbierał znakomite recenzje - wymusił przejście do eLki i tyle o nim słyszano
- Melikson czarował w Wiśle, odszedł do Valenciennes i kicha (no, ale to inna liga), podobnie Biton
kogoś pominąłem?
|
Zauważ że to wszystko przykłady z przed rządów Trio. Odkąd Błaszczykowski odpowiada za poziom sportowy każdy u nas obniża loty. Wyjątkiem był okres z Hyballą do jajeczka...