|
Senior Member
Offline
|
#3268

18.07.2022, 19:33
|
sorino napisał(a): 
|
Koszulka jest dedykowana, ale już abstrahując od tego, to Lech Poznań ma co sezon nowe kroje od Macrona, a nasi spece od marketingu już 3 sezon z rzędu będą jechać na tej samej koszulce. Widocznie nie chcą zarabiać.
|
masz rację
|
|